skip to Main Content
Підготовка лазерної епіляції: що можна, а що не можна?

Підготовка лазерної епіляції: що можна, а що не можна?

Лазерна епіляція в Києві давно увійшла в моду. Це зручно, абсолютно безболісно (якщо звичайно сучасне обладнання), нешкідливо і головне – ефективно. Проте, щоб видалити волосся лазером, потрібна деяка підготовка від клієнта. Звичайно ж, мова йде не про складні речі, а скоріше про рекомендації, утримавшись від яких буде досягнутий хороший ефект. У цій статті ми коротко розберемо, як підготуватися до лазерної епіляції. Про те, як підготуватися до Ендосфері або SMAS читайте в інших статтях.

У Києві, до речі, більшість салонів використовують застаріле обладнання, тому підготовка до епіляції лазером буде розглянута в сучасному ключі. У наших салонах використовуються сучасні лазери 2019-2020 років, які значно полегшують підготовку для клієнтів.

Чи потрібна підготовка до лазерної епіляції взагалі

як правильно підготуватися до лазерної епіляції в києві.

Найсучасніші лазери Alma Soprano Titanium – впораються з будь-якими волосками та засмаглою шкірою!

Так, безумовно. Незважаючи на те, що обладнання постійно розвивається та удосконалюється, закони біології та фізики ніхто не скасовував. Наявність волосся – захисна функція організму (шкіри), і організм всіляко намагатиметься їх відновити. Тому, якщо ви відвідаєте епіляцію лазером без підготовки – ефект буде слабко вираженим або зовсім не буде.

Підготовка до лазерної епіляції допомагає сфокусуватись на видаленні волосся максимально точно. Крім того, деякі підготовчі процедури – гігієнічні. Вони з одного боку не наражають вас на небезпеку, а з іншого – захищають від ризику ускладнень. Таким чином, потрібно відзначити наступне:

  • Підготовка до епіляції лазером – обов’язкова
  • Допомагає максимально ефективно видалити волосся назавжди
  • Захищає шкіру від потенційного ризику ускладнень (почервоніння, запалення, висипання тощо)

Що робити не потрібно…

Почати слід з того, що сучасні лазери абсолютно не сприйнятливі до засмаги або її відсутності. Тобто стара рекомендація «не засмагати» сьогодні вже не актуальна. Якщо у вашому салоні вам кажуть, що слід утриматися від засмагизначить у них застаріле обладнання. Ще раз хочеться підкреслити, що це не «смертельно», але дуже сильно впливає на якість процедури. Тому дотримання більшості з перелічених речей – на вашій совісті.

Ось список деяких речей, яких робити дійсно не потрібно:

  • Видаляти волосся воском, шугарингом або будь-яким іншим способом, крім збривання
  • Не користуватися спиртовмісними тоніками та різними лосьйонами 3 дні до процедури
  • За 14 днів до сеансу не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що належать до фторхінолонів (якщо не впевнені – краще уточніть у консультанта чи входять ваші ліки до цього списку)

Решта «обмеження», які досі зустрічаються в інтернеті на тему підготовки до лазерної епіляції – в минулому. Сучасне обладнання вже справляється із цими проблемами.

Підготовка до епіляції лазером: що потрібно зробити та як

підготовка до лазерної епіляції - основи заборони чого не можна робити київ - салон марія мекка альма лезери нового поколінняРозглянувши кілька обмежень, слід сказати, що у цьому підготовка не закінчується. Незважаючи на те, що лазер впливає на фолікули волосся, волоски повинні все ж таки бути присутніми. При цьому приблизно за 2-3 тижні вам слід утриматися від видалення волосся будь-яким способом, за винятком збривання – щоб на момент процедури у вас відросли волоски. У цьому, можуть бути дуже зголені (але видно). Таким чином, перед проходженням процедури лазерної епіляції вам необхідно збрити все волосся у зоні, що видаляється.

Слід зазначити, що після першої процедури волоски залишаться дома, оскільки вплив спрямовано фолікули. Перший тиждень вони ще зростатимуть, і через 2-3 тижні вони почнуть випадати. Їх після процедури можна просто зголити або почекати кілька тижнів, коли вони самі випадуть. Тим не менш, без збривання волосків не обійтися.

Якщо ви не видалите шляхом збривання волосся в зоні епіляції – вам просто її не зможуть зробити або вона буде не ефективною. Тому найважливіша підготовка до лазерної епіляції – збривання волосся. Саме збривання!

Як правильно підготуватися до лазерної епіляції у Києві

Враховуючи те, що наше місто знаходиться у певній кліматичній зоні – процедури лазерної епіляції найкраще проходити в зимовий або осінній час. Справа в тому, що влітку дівчатам досить важко виконати рекомендації і не обмежувати себе у виборі одягу. Якщо ви не знаєте чи не зрозуміли, як правильно підготуватися до лазерної епіляції – звертайтесь!

Наші фахівці з лазерної епіляції у Києві завжди допоможуть вам швидко та комфортно пройти процедури, виглядати привабливо та ефектно. У студіях Марії Мекка ви можете пройти будь-які процедури епіляції лазером зі знижками до 50%.

Отримати знижку 50%!

Back To Top